Futura Plast Nowy Sącz. Nasza oferta

Okna i Drzwi PVC

Okna i Drzwi PVC – Nowy Sącz

Stolarka okienna jest jedną z najważniejszych inwestycji w każdym domu. To od niej w dużym stopniu uzależniony jest komfort życia domowników. Dlatego od początku naszej działalności pracujemy na najlepszych profilach na rynku (VEKA, ALUPLAST, Decco), dzięki czemu proponowane przez nas okna i drzwi PCV znalazły swoje zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i większych inwestycjach obiektów użyteczności publicznej.

Złożenie ramy i skrzydła w systemie SOFTLINE 76 AD ma wysokość od 122 mm. Może być jednak inna w przypadku dużych wymiarów konstrukcji, specyficznych wymagań statycznych, szczególnego usytuowania w budynku i wynikającej z nich konieczności doboru odpowiednich profili.

Profile skrzydeł oraz ram mają łącznie zaledwie 118 mm wysokości, dzięki czemu powierzchnia szyby jest większa, a pomieszczenia lepiej doświetlone.
Złożenie ramy i skrzydła ma wymiar od 114 mm. Może być większy w przypadku dużych konstrukcji, specyficznych wymagań statycznych, szczególnego usytuowania obiekcie budowlanym i wynikającej z nich konieczności doboru odpowiednich profili.

Więcej możliwości. System 5-6 komorowy o głębokości zabudowy 70 – 85 mm, z uszczelniem zewnętrznym i możliwością stosowania pakietów szybowych do 48 mm szerokości, oferujący szeroki wachlarz kombinacji profili.

Dla wymagających. Zaawansowany system pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70 mm z systemem trzech uszczelek, o możliwości szklenia pakietami szybowymi do 41 mm szerokości.

Nowy wymiar energooszczędności. Nowoczesna architektura wymaga nowych standardów w sferze technicznej, funkcjonalnej i estetycznej.

Nowy wymiar energooszczędności. Ideal 8000 to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy oczekują komfortu mieszkania na najwyższym poziomie.

Idealnym rozwiązaniem dla pragnących komfortowego połączenia wnętrza z tarasem oraz panoramicznego widoku osiąganego dzięki dużej powierzchni przeszklonej jest zastosowanie drzwi unoszono-przesuwnych HST 85 mm. Specjalne mechanizmy okuciowe pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu minimalnej siły.
decco-logo
Profil w systemie Decco 71. System 6-komorowy wykonany z PVC o niezwykłej bieli. Funkcjonalny, uniwersalny i elegancki.
decco-logo
Profil w systemie Decco 82 to idealny wybór dla tych, którzy poszukują najwyższych parametrów termicznych spełniających nowe wymagania budowlane, znakomitego designu przy zachowaniu rozsądnej ceny.
decco-logo
Profil w systemie Decco 83 to profil o ekstremalnych parametrach termicznych. Trzecia uszczelka i szerokie pakiety szybowe z ciepłą ramką zapewniają parametry, jakich nie gwarantują inne profile.